poniedziałek, 28 grudnia 2009

"Californication".

Dobrze, ja jestem serialowo opóźniona, zawsze byłam. Wszelkie ogólnie uwielbiane przez wszystkich cudeńka wpadają mi w ręce w swoim własnym czasie. Tak było z "House MD", który oglądałam na długo przedtem, nim zgryźliwy doktor podbił publiczność polską. Tak też było z "Lostami", których pierwszy sezon oglądałam, na długo po tym, jak świat oszalał, a ABC wyemitował sezon 5.
Cóż, taka karma, że nigdy na nic nie trafiam we właściwym czasie. Podobnie jest z "Californication", którego trzy sezony miałam wielką przyjemność obejrzeć przez Święta, i prawdopodobnie jestem ostatnią osobą na Ziemi, która stwierdziła, że Hank Moody jest cudowny i jedyny, podobnie jak reszta zgrai z L.A.
Dlatego nie będę się rozpisywała na temat serialu samego w sobie, poza może krótkim zaznaczeniem, że ja chcę już czwarty sezon. Brakowało mi czegoś takiego, jak "Californication", odkąd House się popsuł. Czegoś ironicznego, drapieżnego i zabawnego. Czegoś mało romantycznego i absolutnie nie rzewnego. Czegoś o Hanku Moodym po prostu.

Ja wspominam o "Californication" ze względu na muzykę. Po prostu nie mogę ścieżki dźwiękowej wyrzucić z głowy i tak od kilku dni słucham sobie "California Dreamin'", "Rocket Man", "My Shit's Fucked Up" i innych cudeniek. Soundtrack z serialu jest naprawdę świetny (oczywiście jak trafi w odpowiednie gusta muzyczne - patrzcie: moje). I tym właśnie jestem ostatnio muzycznie zachwycona i chciałam się podzielić ze światem w ramach zaspokajania swojego ekstrawertyzmu. O, rzekłam.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tak - ja też przepadam za Hankiem Moody'm. Brak mi go od razu, jak skończę oglądać jeden odcinek.. ;)
Bo ja je sobie dawkuję - żeby na dłużej było, żeby było na co czekać ;)

Pozdrawiam ciepło
j

Anonimowy pisze...

Konkurs z książką Hanka Moody’ego z serialu Californication

Jesteś fanem serialu Californication? Lubisz Hanka, Karen, Charliego i Beckę? Czekasz już na kolejny sezon?

Na pewno spodoba Ci się powieść Hanka Moody’ego „Bóg nas nienawidzi” , o której tak głośno było w serialu. Na stronie www.bognasnienawidzi.pl dowiesz się o niej więcej, a jeśli weźmiesz udział w konkursie, możesz ją wygrać!

Przedpremierowe wydanie powieści „Bóg nas nienawidzi” Hanka Moody’ego lub płyta DVD z pierwszym sezonem serialu „Californication” mogą być Twoje!
DO WYGRANIA!!! 10 egzemplarzy książki oraz 5 egzemplarzy pierwszego sezonu serialu na DVD.

Dowiedz się więcej na: http://www.bognasnienawidzi.pl/konkurs/

Prześlij komentarz